Testy funkční medicíny

MEDICÍNA V SOUVISLOSTECH

Testy funkční medicíny

Testy funkční medicíny nám poskytují hlubší informace o tom, co se děje uvnitř vašeho těla a identifikují příčinu vašich zdravotních obtíží. Díky těmto testům můžeme rychle odhalit nerovnováhu a přesně zaměřit terapii pro efektivní výsledky. Ať už se potýkáte s jakýmikoliv zdravotními obtížemi, naše testy vám poskytnou cenné informace potřebné pro vaše zotavení a zdraví.

Test mastných kyselin

Pokud jde o ochranu vašeho srdce, sledování hladiny cholesterolu a krevního tlaku vám ne vždy poskytne úplný obraz. Test je ukazatelem zánětu v těle, který může vést k řadě dalších zdravotních problémů, pokud zůstane neodhalen.

 
Test potravinových intolerancí

Test IgG Food MAP je komplexní test citlivosti na potraviny, který měří protilátky proti 190 běžným potravinám, bylinám a kořením, které se obvykle vyskytují v západní, asijské a středomořské stravě, a zahrnuje také výsledky protilátek na kvasinky.

 
Rozbor střevního mikrobiomu 

Nerovnováha ve funkci trávicího traktu může vést k místním i systémovým zdravotním problémům, přičemž střevní mikrobiom hraje zásadní roli v podpoře celkového zdraví. Komplexní analýza stolice pomáhá identifikovat základní příčiny akutních a chronických obtíží.

Test organických kyselin

Test poskytuje komplexní nutriční a metabolický přehled o zdravotním stavu člověka a umožňuje nahlédnout do důležitých oblastí souvisejících se zdravím střev, mitochondriální funkcí, stavem neurotransmiterů a dalších ukazatelů.

 

Test hormonální nerovnováhy

Hormony hrají zásadní roli při udržování fyzického a duševního zdraví, protože jejich nerovnováha může vést k vážným zdravotním problémům. Tento test měří komplexní hormonální profily ze slin, a to pohlavní i stresové hormony.

 
Test mykotoxinů

Plísně a houby mohou růst na vnitřních stěnách budov, tapetách, izolacích ze skleněných vláken a stropních deskách. Běžně se také vyskytují v potravinách, se kterými se denně setkáváme. Zjistěte svoji mykotoxixkou zátěž a odhalte tak možné příčiny vašich obtíží.

Test těžkých kovů a minerálů

Těžké kovy jsou v dnešní době v životním prostředí ve vysokých koncentracích a mohou zásadně ovlivnit hned několik systémů našeho těla. Expozice běžně se vyskytujícím kovů jako jsou například rtuť, hliník a kadmium může vést k řadě chronických zdravotních problémů.

 

Rezervační a kontaktní formulář

 

Máte dotaz?

 

Chcete se objednat do poradny?

 

Chtěli byste využít některý z našich testů?

 

Použijte prosím tento kontaktní formulář.

Datum *
Preferovaný čas
Jméno *
Telefon *
+420
Search
    E-mail *
    Poznámka k upřesnění požadavku:
    Rezervace ze stránky: